메뉴 건너뛰기

화성에어컨가스충전

γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Η Χεζμπολάχ θα μείνει στη Συρία όσο χρειάζεται, τόνισε σήμερα ο ηγέτης της οργάνωσης Χασάν Νασράλα. Η Χεζμπολάχ πολεμά στο πλευρό του Σύρου προέδρου Μπασάρ Αλ Άσαντ κατά τον......

Η Χεζμπολάχ θα μείνει στη Συρία όσο χρειαστεί γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Μήνυμα του ηγέτη της Χασάν Νασράλα




Η Χεζμπολάχ θα μείνει στη Συρία όσο χρειάζεται, τόνισε σήμερα ο ηγέτης της οργάνωσης Χασάν Νασράλα. Η Χεζμπολάχ πολεμά στο πλευρό του Σύρου προέδρου Μπασάρ Αλ Άσαντ κατά τον εμφύλιο πόλεμο που συνεχίζεται στη χώρα.



«Όσο παραμένουν οι λόγοι για τους οποίους πολεμάμε στη Συρία, θα συνεχίζεται και η παρουσία μας εκεί», τόνισε ο Νασράλα σε ομιλία του ενώπιον δεκάδων χιλιάδων Λιβανέζων σιιτών κατά τον εορτασμό της Ασούρα στη νότια Βηρυτό.




γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Άσαντ: Θα ήταν προδοσία να παραιτηθώ τώρα

Σύμφωνα με τον Άσαντ η Συρία πρέπει να απαλλαχθεί από τους τρομοκράτες και τους εξτρεμιστές

«Έχω υποχρέωση στη χώρα μου, εκτός κι αν οι πολίτες θέλουν να παραιτηθώ».



Με αυτά τα λόγια ο Σύρος πρόεδρος Μπασάρ Αλ-Άσαντ σχολίασε τις εξελίξεις που αφορούν στη χώρα του, έπειτα από την απόφασή του να αποδεχθεί τη ρωσική πρόταση για τα χημικά της χώρας.



«Έχω υποχρέωση στη χώρα μου, απιστια εκτός κι αν οι πολίτες θέλουν να παραιτηθώ», ανέφερε ο Σύρος πρόεδρος και πρόσθεσε: «Κάποιοι λένε ότι έχω όλες τις εγγυήσεις αν θέλω να φύγω, όλα τα λεφτά και ό,τι θέλω. Φυσικά τα αγνοώ όλα αυτά».



«Είμαι πρόεδρος για να βοηθάω τον λαό της Συρίας», είπε στη συνέχεια ο 'Ασαντ και πρόσθεσε ότι θα έπρεπε να είναι η ελπίδα των Σύρων, ντετεκτιβ πειραιασ όχι των Αμερικανών, ούτε των Γάλλων.



Σύμφωνα με τον Άσαντ η Συρία πρέπει να απαλλαχθεί από τους τρομοκράτες και τους εξτρεμιστές.



«Αν δεν τους ξεφορτωθούμε θα επηρεάσουν τις επόμενες γενιές», είπε και απευθυνόμενος στους Αμερικανούς τόνισε: ντετεκτιβ πειραιασ «Εσείς τι θα κάνατε αν τρομοκράτες από διαφορετικές περιοχές εισέβαλαν στην χώρα σας και σκότωναν χιλιάδες πολίτες;».



«Όταν οι δυτικές χώρες πάψουν να υποστηρίζουν τους τρομοκράτες και τις μαριονέτες όπως η Σαουδική Αραβία και η Τουρκία, διαζυγιο το πρόβλημα της Συρίας θα λυθεί πιο εύκολα. Αν οι ΗΠΑ θέλουν να υποστηρίζουν την Αλ-Κάιντα ας το κάνουν. Αλλά να μην μιλούν για "επαναστάτες" γιατί οι περισσότεροι ανήκουν πλέον στην Αλ-Κάιντα».



Την ίδια ώρα, σύμφωνα με πληροφορίες ο Σύρος πρόεδρος προχώρησε σε δηλώσεις στον κρατικό τηλεοπτικό σταθμό της χώρας, λέγοντας πως η Δαμασκός αποδέχεται την πρόταση να παραδώσει το χημικό οπλοστάσιό της ώστε «να μη χυθεί αίμα του συριακού λαού».
γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Ο Ομπάμα θα επιταχύνει τις πιέσεις του στο Κογκρέσο για τη Συρία


Ο Μπαράκ Ομπάμα σκοπεύει να επιμείνει στην προσπάθειά του και να ζητήσει από το Κογκρέσο να εγκρίνει τη χρήση στρατιωτικής βίας εναντίον των δυνάμεων της κυβέρνησης της Συρίας, παρακολουθηση κινητου παρά την αποδοχή από μέρους της Δαμασκού στην πρόσφατη πρόταση της Ρωσίας να παραδώσει τα χημικά της όπλα στον έλεγχο της διεθνούς κοινότητας, δήλωσε ο εκπρόσωπος Τύπου του Λευκού Οίκου Τζέι Κάρνεϊ.



«Αυτό που δήλωσε χθες βράδυ ο πρόεδρος αντανακλά το σημείο στο οποίο βρισκόμαστε σήμερα: το αντιλαμβανόμαστε ως μία θετική εξέλιξη και το εκλαμβάνουμε ως μία συνέπεια της πίεσης που έχουμε ασκήσει στη Συρία», δήλωσε ο Κάρνεϊ στο MSNBC, ερωτηθείς για την αντίδραση του Λευκού Οίκου στις νέες πληροφορίες ότι η Δαμασκός αποδέχεται την πρόταση να τεθεί υπό διεθνή έλεγχο το χημικό του οπλοστάσιο.



Ο Λευκός Οίκος θέλει πρώτα να επαληθεύσει εάν η Συρία σοβαρολογεί, είπε, ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ προσθέτοντας ότι ο Ομπάμα θα επισκεφθεί το Καπιτώλιο σήμερα, προκειμένου να ζητήσει από τους κοινοβουλευτικούς οι οποίοι παραμένουν διστακτικοί να επιτρέψουν περιορισμένης κλίμακας επιθέσεις στη Συρία κι απόψε θα απευθύνει διάγγελμα στο έθνος για το θέμα αυτό, παρακολουθηση κινητου επισήμανε ο Κάρνεϊ.




γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια
source: ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ http://www.newsbeast.gr/world/arthro/608299/i-hezbolah-tha-meinei-sti-suria-oso-hreiastei-/

γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια…
번호 제목 글쓴이 조회 수
5118 Principles Of Internet Marketing Success BradfordTyrrell12225 0
5117 WeWebWorks Digital Marketing RossLujan924629 0
5116 Advertising And Marketing Curriculum College Of Business KristiUql8648593 8
» {Συρία} Συρία {Συρία} γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Η Χεζμπολάχ θα μείνει στη Συρία όσο χρειαστεί HarveySherry215253 0
5114 Digital Marketing Coaching OllieTipping220755 1
5113 Internet Marketing Enterprise Models And Public Coverage GenevaL26034749 0
5112 Advertising And Marketing Technique Web Sites BradfordTyrrell12225 0
5111 Helping The Others Realize The Advantages Of Pets Leaf Blower Revolution EllisRocha1198856643 1
5110 ζωή βία σεξ γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Το ΙΕΚ ΑΚΜΗ ενώνει τις δυνάμεις του με το Χαμόγελο του Παιδιού FaustoBurchett0 0
5109 The Transition From Ebook Advertising To Software Program Marketing OllieTipping220755 0
5108 Uwielbiam Dobre Reklamy #Advertising #Reklamy BradfordTyrrell12225 0
5107 Construct Your Model Strategy With Online Advertising GenevaL26034749 0
5106 The Fantastic Detail Related To Online Dating In Online Is That You Seldom Run Out Of Options. EbonyCorin7751313385 0
5105 Google URL ναρκωτικών γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Συνελήφθησαν για αγοραπωλησία ηρωίνης και κλοπές BeatrisTorrence3 0
5104 The Great Detail Related To Dating In On Line Is Usually You Never Run Out Of Options. SuzannaSettle39 0
5103 Automotive Web Advertising Solutions BradfordTyrrell12225 2
5102 Direct Mail Vs Web Marketing Half 1 GenevaL26034749 0
5101 What Is Enterprise Advertising? OllieTipping220755 2
5100 {Ρεάλ} Ρεάλ {Ρεάλ} γραφεια ντετεκτιβ απιστια διαζυγιο μοιχεια Κλείνει τα «αυτιά» του ο Πογκμπά HarveySherry215253 0
5099 T&S Online Marketing BradfordTyrrell12225 7
위로